Våre avdelinger

Østlandet

Espen Hamre

Oslo / Asker
T: +47 98 28 61 56
E: espen.hamre@n3zonesgroup.no

Geir André Lie

Østfold / Vestfold / Telemark
T: +47 91 71 34 18
E: geir.andre.lie@n3zonesgroup.no

Gustav Thielemann

Buskerud / Telemark
T: +47 92 02 00 39
E: gustav.thielemann@n3zonesgroup.no

Ivan Tvorek

Vestfold / Telemark
T: +47 98 28 61 59
E: ivan.tvorek@n3zonesgroup.no

Per-Olav Ingier

Østfold / Follo
T: +47 92 88 87 77
E: per-olav.ingier@n3zonesgroup.no

Pål Hanstad

Hedmark / Oppland
T: +47 91 17 63 64
E: paal.hanstad@n3zonesgroup.no

Roger Knai

Akershus
T: +47 98 28 61 53
E: roger.knai@n3zonesgroup.no

Andrea Wennberg

Oslo / Akershus
T:
E: andrea.wennberg@n3zonesgroup.no

Marcus Sønsterud

Oslo / Akershus
T:
E: marcus.b.sonsterud@n3zonesgroup.no

Sørlandet

Thor-Egil Eik

Aust-Agder / Vest-Agder
T: +47 41 32 46 56
E: thor.egil.eik@n3zonesgroup.no

Vestlandet

Elisabeth B. Hjørnevik

Hordaland / Sogn & Fjordane
T: +47 91 51 72 17
E: elisabeth.hjornevik@n3zonesgroup.no

Jim Paulsen

Møre og Romsdal / Sogn & Fjordane
T: +47 90 09 05 80
E: jim.paulsen@n3zonesgroup.no

Sten Johansen

Rogaland
T: +47 91 16 95 84
E: sten.johansen@n3zonesgroup.no

Midt/Nord

Jan Erik Jensen

Trøndelag
T: +47 92 22 59 88
E: jan.erik.jensen@n3zonesgroup.no

Tore Vestad

Trøndelag
T: +47 98 28 61 54
E: tore.vestad@n3zonesgroup.no

Toril Marie Paulsen

Nordland / Troms / Finnmark
T: +47 95 82 47 10
E: toril.marie.paulsen@n3zonesgroup.no

Storkunde

Torgeir Mork

Salgsdirektør
T: +47 90 14 63 40
E: torgeir.mork@n3zonesgroup.no

N3zones Group har utviklet og eier varemerkene Renholdssoner, N3zones og Stopzones. Som markedsleder med over 20 års erfaring og mer enn 15 000 unike entréinstallasjoner gjør vi det vi kan best; Å stoppe mest mulig smuss og fuktighet.