Våre avdelinger

Østlandet

Espen Hamre

Oslo / Asker
T: +47 98 28 61 56
E: espen.hamre@n3zonesgroup.no

Geir André Lie

Østfold / Vestfold / Telemark
T: +47 91 71 34 18
E: geir.andre.lie@n3zonesgroup.no

Gustav Thielemann

Buskerud / Telemark
T: +47 92 02 00 39
E: gustav.thielemann@n3zonesgroup.no

Ivan Tvorek

Vestfold / Telemark
T: +47 98 28 61 59
E: ivan.tvorek@n3zonesgroup.no

Per-Olav Ingier

Østfold / Follo
T: +47 92 88 87 77
E: per-olav.ingier@n3zonesgroup.no

Roger Knai

Akershus
T: +47 98 28 61 53
E: roger.knai@n3zonesgroup.no

Mai Skjæret

Oslo / Akershus
T: +47 94 21 65 94
E: mai.skjaeret@n3zonesgroup.no

Anne Gommerud

Akershus
T: +47 98 22 03 23
E: anne.gommerud@n3zonesgroup.no

Siren Haugen

Oslo / Akershus
T: +47 90 65 61 33
E: siren.haugen@n3zonesgroup.no

Sørlandet

Thor-Egil Eik

Aust-Agder / Vest-Agder
T: +47 41 32 46 56
E: thor.egil.eik@n3zonesgroup.no

Vestlandet

Elisabeth B. Hjørnevik

Hordaland / Sogn & Fjordane
T: +47 91 51 72 17
E: elisabeth.hjornevik@n3zonesgroup.no

Tore Vestad

Møre & Romsdal
T: +47 98 28 61 54
E: tore.vestad@n3zonesgroup.no

Jim Paulsen

Møre og Romsdal / Sogn & Fjordane
T: +47 90 09 05 80
E: jim.paulsen@n3zonesgroup.no

Sten Johansen

Rogaland
T: +47 91 16 95 84
E: sten.johansen@n3zonesgroup.no

Midt/Nord

Jan Erik Jensen

Trøndelag
T: +47 92 22 59 88
E: jan.erik.jensen@n3zonesgroup.no

Tore Vestad

Trøndelag / Nordland / Troms
T: +47 98 28 61 54
E: tore.vestad@n3zonesgroup.no

Toril Marie Paulsen

Nordland / Troms / Finnmark
T: +47 95 82 47 10
E: toril.marie.paulsen@n3zonesgroup.no

Storkunde

Torgeir Mork

Salgsdirektør
T: +47 90 14 63 40
E: torgeir.mork@n3zonesgroup.no

Brian Ask Sørensen

Salgsdirektør
T: +47 45 48 43 42
E: brian.ask.sorensen@n3zonesgroup.no

Alle profilbilder er tatt av Robert Hammar 2016/17.

N3zones Group har utviklet og eier varemerkene Renholdssoner, N3zones og Stopzones. Som markedsleder med over 20 års erfaring gjør vi det vi kan best; Å stoppe mest mulig smuss og fuktighet.

Personvernerklæring