Vår ledelse

Kontaktpersoner hovedkontor

Nils Arne Harildstad

Group CEO
T: +47 92 89 39 22
E: nils.arne.harildstad@n3zonesgroup.no

Nils Arne Harildstad

Group CEO
T: +47 92 89 39 22
E: nils.arne.harildstad@n3zonesgroup.no

Gunnar Bull-Berg

CFO og Daglig leder N3zones AS
T: +47 93 63 97 71
E: gunnar.bull-berg@n3zonesgroup.no

Gunnar Bull-Berg

CFO og Daglig leder N3zones AS
T: +47 93 63 97 71
E: gunnar.bull-berg@n3zonesgroup.no

Tor-Egil Lerjemark

Salgsdirektør
T: +47 93 48 02 77
E: tor-egil.lerjemark@n3zonesgroup.no

Tor-Egil Lerjemark

Salgsdirektør
T: +47 93 48 02 77
E: tor-egil.lerjemark@n3zonesgroup.no

Torgeir Mork

Salgsdirektør
T: +47 90 14 63 40
E: torgeir.mork@n3zonesgroup.no

Torgeir Mork

Salgsdirektør
T: +47 90 14 63 40
E: torgeir.mork@n3zonesgroup.no

Emma Dahl

Økonomisjef
T: +47 45 97 41 19
E: emma.dahl@n3zonesgroup.no

Emma Dahl

Økonomisjef
T: +47 45 97 41 19
E: emma.dahl@n3zonesgroup.no

Dag Hognerud

Markedsdirektør
T: +47 98 28 61 51
E: dag.hognerud@n3zonesgroup.no

Dag Hognerud

Markedsdirektør
T: +47 98 28 61 51
E: dag.hognerud@n3zonesgroup.no

Brian Ask Sørensen

Salgsdirektør
T: +47 45 48 43 42
E: brian.ask.sorensen@n3zonesgroup.no

Brian Ask Sørensen

Salgsdirektør
T: +47 45 48 43 42
E: brian.ask.sorensen@n3zonesgroup.no

Nina Miljan

Markedskoordinator
T: +47 98 28 61 52
E: nina.miljan@n3zonesgroup.no

Nina Miljan

Markedskoordinator
T: +47 98 28 61 52
E: nina.miljan@n3zonesgroup.no

Mikael Bäck

Site Manager
T: +47 93 87 56 70
E: mikael.back@n3zonesgroup.no

Mikael Bäck

Site Manager
T: +47 93 87 56 70
E: mikael.back@n3zonesgroup.no

Alle profilbilder er tatt av Robert Hammar 2016/17.

N3zones Group har utviklet og eier varemerkene Renholdssoner, N3zones og Stopzones. Som markedsleder med over 20 års erfaring gjør vi det vi kan best; Å stoppe mest mulig smuss og fuktighet.

Personvernerklæring