Vår ledelse

Kontaktpersoner hovedkontor

Nils Arne Harildstad

Group CEO
T: +47 92 89 39 22
E: nils.arne.harildstad@n3zonesgroup.no

Nils Arne Harildstad

Group CEO
T: +47 92 89 39 22
E: nils.arne.harildstad@n3zonesgroup.no

Jon Paulsen

Daglig leder, N3zones AS
T: +47 90 97 59 99
E: jon.paulsen@n3zonesgroup.no

Jon Paulsen

Daglig leder, N3zones AS
T: +47 90 97 59 99
E: jon.paulsen@n3zonesgroup.no

Odd Magne Skånseng

Systemdirektør
T: +47 99 78 55 62
E: odd.magne.skanseng@n3zonesgroup.no

Odd Magne Skånseng

Systemdirektør
T: +47 99 78 55 62
E: odd.magne.skanseng@n3zonesgroup.no

Henrik Foss

Systemansvarlig
T: +47 92 89 22
E: henrik.foss@n3zonesgroup.no

Henrik Foss

Systemansvarlig
T: +47 92 89 22
E: henrik.foss@n3zonesgroup.no

Emma Dahl

Økonomisjef
T: +47 45 97 41 19
E: emma.dahl@n3zonesgroup.no

Emma Dahl

Økonomisjef
T: +47 45 97 41 19
E: emma.dahl@n3zonesgroup.no

Dag Hognerud

Markedsdirektør
T: +47 98 28 61 51
E: dag.hognerud@n3zonesgroup.no

Dag Hognerud

Markedsdirektør
T: +47 98 28 61 51
E: dag.hognerud@n3zonesgroup.no

Tor-Egil Lerjemark

Salgsdirektør
T: +47 93 48 02 77
E: tor-egil.lerjemark@n3zonesgroup.no

Tor-Egil Lerjemark

Salgsdirektør
T: +47 93 48 02 77
E: tor-egil.lerjemark@n3zonesgroup.no

Torgeir Mork

Daglig leder N3zones Nordic AS
T: +47 90 14 63 40
E: torgeir.mork@n3zonesgroup.no

Torgeir Mork

Daglig leder N3zones Nordic AS
T: +47 90 14 63 40
E: torgeir.mork@n3zonesgroup.no

Nina Miljan

Markedskoordinator
T: +47 98 28 61 52
E: nina.miljan@n3zonesgroup.no

Nina Miljan

Markedskoordinator
T: +47 98 28 61 52
E: nina.miljan@n3zonesgroup.no

Henrik Dahl

Customer Service Manager
T: +47 02131
E: kundeservice@n3zonesgroup.no

Henrik Dahl

Customer Service Manager
T: +47 02131
E: kundeservice@n3zonesgroup.no

N3zones Group har utviklet og eier varemerkene Renholdssoner, N3zones og Stopzones. Som markedsleder med over 20 års erfaring og mer enn 15 000 unike entréinstallasjoner gjør vi det vi kan best; Å stoppe mest mulig smuss og fuktighet.